Prasioliit käevõru

Käevõru suurus: u.19cm

PRASIOLIIT 
on muutuste kivi ning ühendab Maa ja kõrgemate tasandite energiavõnkeid, et energiad saaksid liikuma mõlemas ning jõuda sinu südamesse ja hinge. 
Vaimselt on prasioliit kasulik, et luua ühendus kõrgema minaga. Prasioliit aitab kehastada kõrgema mina energiat ning peegeldada seda igapäevaellu oma vaimset eesmärki maandades ja ellu viies. 
Prasioliit loob tugeva ühenduse kõiksusega, aidates oma esivanemate ja planeedi eelkäijate hingedega kohtudes lahti arutada esivanemate liini mustrid. Eelmiste elude või esivanemate liini tervendamisel kohandab prasioliit sinu eeterjäljendi praegusele elule vastavaks. Kivi tuvustab teile tähtsamaid karamisis sidemeid ja karmalise õigluse voorust rasketes olukordades.
Emotsionaalsel tasandil kaitseb see kivi põrnatšakrat energia ammendumise eest. See pöörab ümber pealesunnitud või isevõetud omaduse ohverdada endast kõik kellegi või millegi heaks, ammendades selle käigus omaenda energia.  Prasioliit aitab
emotsionaalset tuge vajavatel inimestel luua ühendus Maaema ja Taevase isaga ning leida iseenda seest nii enesekindlus kui ammendamatu energiaallikas. 
Prasioliit on suurepärane südame tervendaja.  Toetab põrna tööd, vererakke ning seede- ja immuunsüsteemi.