Obsidiaan, hauliit ja mäekristall 15€

Käevõru pikkus u.17,5cm
Kivide suurus 6 ja 8mm

Obsidiaani erim, Apatši pisar
on üks parimaid kive kurbuse, kaotuse- ja leinavalu leevendamiseks. Puhastab aurat negatiivsetest emotsioonidest, maandab ja suurendab elujõudu. Imab endasse mittekasulikke energiaid, et luua sulle tugev kaitse.Võrreldes teiste obsidiaanidega, on Apatši pisar pehmema energiavooga ja kiirgab soojust. Obsidiaan absorbeerib inimestest ja keskkonnast tulenevaid negatiivseid energiaid. See omadus teeb sellest kivist väga hea aurapuhastaja. Kui oled kandnud endas negatiivseid emotsioone, mida pole julgenud väljendada, siis aitab see kivi ka neil vabaneda. Aitab sul näha elu rõõmuküllasest aspektist. Mõjutab lihaspingetest vabanemist, mistõttu suureneb elujõud ja füüsiline tugevus.

Aitavab leevendada leinavalu, kurbust ja emotsionaalset pinget. Usutakse, et see on üks kõige paremaid kristalle leinaperioodil, kuna aitab vabaneda kurbusel ja minevikuvaludel. Aitab halastamatult pinnale tõusta kõikidel sinus olevatel vigadel ja puudustel, näidates sulle ennast justkui peegelpildis. Kivist on palju kasu, kui oled muutunud iseenda kõige suuremaks "vaenlaseks", kes ei luba teha oma elus muudatusi. Mõjub tervendavalt ka ennasthävitavatele käitusmustritele ja igasugustele sõltuvustele: suitsetamine, liigsöömine, alkoholism jt. Aitab leida hinge eesmärki ja teada saada, kes sa tegelikult oled. Ole valmis selleks, et tulevad pinnale emotsioonid ja tunded, mis on kaasa tulnud minevikust. Toob päevavalgele probleemi tuuma ning sunnib otsa vaatama oma tõelisele minale, suurendades kõiki sinu sees olevaid negatiivseid energiaid. See on vajalik selleks, et saaksid neid kogeda ja seejärel vabaks lasta. Seistes probleemiga vastamisi, toimub su sees sügav hingeline vabanemine ja tervenemine. On kasulik kivi tervendajatele, sest hoiab sind oma tööd tehes turvaliselt kaitstuna. Loob tervendusel tugeva maaühenduse, vabastab vanadest valutekitavatest tunnetest ja aitab emotsionaalkehal tervenda. 

Apatši pisar vabastab lihasspasme, puhastab verd, turgutab immuunsust, aitab omastada C ja D vitamiini. Obsidiaanina: põletikud, nakkushaigused, maohaavandid, seedimine, vereringe, luustik, depressioon, närvilisus, stress, viha.
HAULIIT on üks parimaid rahustava toimega ning hirmude eemaldamise kristalle. Tema energia on nii sügavale tungiv, et kandja aurast ja mõtlemisest hakkab eemalduma hirm selle ees, mis muret tekitab. Hauliit on ärrituse leevendaja, hoides sind tasakaalus ja aidates välja öelda tõde, mis hingel. Hauliit on hea kaaslane muremõtete, ebakindluse, äravuse ja stressi leevendamiseks.  Ta õpetab kannatlikkust ning aitab vabaneda kontrollimatust vihast. Ta aitab loobuda ka eelarvamustest ning isekusest seejuures tugevdades positiivseid iseloomujooni. Oma rahustavate omaduste tõttu aitab ta kergemini uinuda ning toob oma kandjale hea ja rahuliku une.
Hauliit mõjub hästi ka luudele, hammastele ja rasedusele. Ta on samuti hea kaitsekristall, mis imab kogu negatiivse energia endasse. Seetõttu vajab ta näiteks peale haigust või stressirohket perioodi kindlasti hoolikat ja põhjalikku puhastamist.

Mäekristall on tugevalt puhastav kivim, tasasakaalustab inimese aurat, vaimset ja füüsilist keha. Toob Sulle tasakaalu, tarkust ja tervendust, toetab unistusi ja taotlusi, toob tervendavat energiat ja tervendust igal tasandil.
Mäekristall on energeetiliselt lihtsa ja selge energiaga ning omakorda müstilises mõttes üks võimsamaid kristalle. Tegemist on suurepärase vaimse arengu kiviga. Kergelt ja loomulikult juhib ta sinust eemale kõik segavad energiad, likvideerib sisemaailma kuhjunud kaose ja segaduse ning toob rahu, kooskõla ja võimsa isikliku väe! Tema võimeks on ka teravdada mõtteprotsesse ja soodustada ratsionaalset mõtlemist.
Ka inimsuhetes on mäekristall tubli kaaslane, kuna tema mõju muudab seltsivamaks, väljendusvõimelisemaks, tundlikumaks ja oma kaaslaste suhtes tähelepanelikumaks. Ta soodustab telepaatilise ühenduse saamist ja suhete selginemist – nii iseenda kui ka teistega. Mäekristalli alati puhas ja selge energia mõjutab sügavalt kõiki tšakraid ja paneb kogu kehas energia ja elujõu vabalt voolama. Võid teda kasutada kogu keha energiasüsteemi aktiveerimisel, aga eriti hästi toniseerib ta kolmandat silma, päikesepõimikut ja südametšakrat.