Nummiit käevõru

NUUMMIIT  kaitseb needuste, halbade soovide ning negatiivse energia eest.Arvatakse olevat nõiakivi. On tugev kaitsekivi pahasoovlikkuse ja psüühilise manipulatsiooni vastu. 
Nuummiit võimaldab näha, mis on peidus pealispinna all. Tugevdab biomagnetvälja ning on tõhus abiline negatiivsete energiate ja needuste vastu. Nuummiit on suurepärane kivi, kui vajate rännetel kindlust ja varju. Ideaalne kivi ränneteks alumisse maailma, et tuua tagasi kadunud hing või osake sisemisest lapsest. See varjab võõraste pilkude eest ja pakub kaitset ka autole. 
Võimsa kivina kannab nuummiit endas maagiat, mida tuleb kohelda austusega ja õigete kavatsustega. 
Karmaliselt aitab nuummiit vältida varem tehtud vigade ja mustrite kordamist.   Selle kiviga tunnete ära kokkupuuted eelmiste eludega ning näete varasemast võimu väärtarvitusest tulenevaid vigu. Kivil on tugev elektromagnetväli ja võime rakumälu ümber programmeerida. Taastab kiiresti karmavõlast ja teistest põhjustest tingitud energeetilisest kurnatusest ning vabastab kõik blokaadid, ka enese tekitatud. 
Nuummiit katkestab eelmistes eludes pandud loitsude ja manipulatsioonide sasipuntrad. Eemaldab teiste inimeste liigsest kaitsest või juhendamisest tekkinud ebamugavuse ning hajutab seesuguste manipulatsioonide vastu ehitatud kaitsemehhanismid. Seejärel aitab nuummiit sul oma tõelise minaga uuesti kontakti saada, programmeerib ümber sinu mõtted ja toetab enese kaitsmise eest ise vastutuse võtmist. Õpetab ausust ja austust. 
Nuummiit on kasulik unetuse, stressi, degeneratiivsete haiguste ja peavalude vastu.