Kuukivi käevõru 29€

Käevõru suurus: u.18,5cm
Lihvitud kivide suurus: 8mm

Kuukivi
on nn. uute alguste kivi. Kuukivi on võimas intuitsiooni aktiveerija, naiseliku tarkuse esiletooja. Kuukivi loetakse ka armastajate kiviks, kuna tema võimuses on lepitada armunute tülid ja kutsuda armastajaid üksteisele lähemale. Võimsa naiselikku armastust turgutava kivina, toob ta värskust ja kirge suhetesse, eriti kui asub magamistoas või ripub Su küljes ehtena. Toob edu armastuses ja toetab inimestevahelist armastavat suhtlemist. Ta on hea abiline ka meestele, kel on raskusi oma emotsioonide väljendamiga.
Kuukivi toob naise jaoks tasakaalu nii hormoonidesse kui emotsioonidesse. Ta õpetab, et tahtmised täituvad siis, kui kuulatakse oma tõelisi tundeid ja südamesoove ning lastakse neil elule oma mõju avaldada.
Emotsionaalselt rahustab kuukivi ebastabiilsust ja stressi ning tasakaalustab tundeid. Päiksepõimikul asetsedes tõmbab see välja vanad emotsionaalsed mustrid, nii et neid on võimalik mõista ja siis lahustada. Stimuleerib viljakust, emadust, kaitseb naissuguelundeid, on abiks sünnitamisel, leevendab menstruatsioonivaevusi, ka PMS-sündroomi. Kuukivi on seotud ka käbinäärmega ning tasakaalustab hormoonsüsteemi ja tasandab vedelike tasakaalutust. Aitab seedimissüsteemil paremini toimida.