Chevron ametüst ja mäekristall 19€

Käevõru pikkus u.18,5cm
Pärlite suurus 8mm
CHEVRON AMETÜST  on üks parimaid kolmanda silma stimuleerijaid. See kivi võimendab sisemist, intuitiivset nägemisvõimet. On suurepärane abiline kehaväliste rännakute sooritamisel. Chevron ametüsti võimsalt fokusseeritud energia lahustab ja tõrjub negatiivsuse. See kivi puhastab aurat ning on abiks aura diagnoosimisel. Selle võimas tervendav väli toob harmooniat kõikidele organitele ning tugevdab immuunsüsteemi. Kivi tugevdab ja parandab ka füüsilist nägemist.
Samuti aitab chevron ametüst leida positiivseid lahendusi kõikidele probleemidele.
MÄEKRISTALL on tugevalt puhastav kivim, tasasakaalustab inimese aurat, vaimset ja füüsilist keha. Toob Sulle tasakaalu, tarkust ja tervendust, toetab unistusi ja taotlusi, toob tervendavat energiat ja tervendust igal tasandil.
Mäekristall on energeetiliselt lihtsa ja selge energiaga ning omakorda müstilises mõttes üks võimsamaid kristalle. Tegemist on suurepärase vaimse arengu kiviga. Kergelt ja loomulikult juhib ta sinust eemale kõik segavad energiad, likvideerib sisemaailma kuhjunud kaose ja segaduse ning toob rahu, kooskõla ja võimsa isikliku väe! Tema võimeks on ka teravdada mõtteprotsesse ja soodustada ratsionaalset mõtlemist.
Ka inimsuhetes on mäekristall tubli kaaslane, kuna tema mõju muudab seltsivamaks, väljendusvõimelisemaks, tundlikumaks ja oma kaaslaste suhtes tähelepanelikumaks. Ta soodustab telepaatilise ühenduse saamist ja suhete selginemist – nii iseenda kui ka teistega. Mäekristalli alati puhas ja selge energia mõjutab sügavalt kõiki tšakraid ja paneb kogu kehas energia ja elujõu vabalt voolama. Võid teda kasutada kogu keha energiasüsteemi aktiveerimisel, aga eriti hästi toniseerib ta kolmandat silma, päikesepõimikut ja südametšakrat.