Ametüst, tsitriin, roosa kvarts, preniit käevõru 29€

Käevõru suurus: u. 19cm
Lihvitud kivid: ø 6,5 cm
AMETÜST on kõrge vaimse vibratsiooniga, toetades vaimse kasvamise teekonnal. See erakordselt võimas kristall hoiab eemal madala sagedusega emotsioonid ja inimesed, annab tugeva kaitse. Oskab endaga kaasa tuua rahu ja tasakaalu ning sobib suurepäraselt meditatsiooniks ja keskendumiseks. Ametüstil on tugev tervistav ja puhastav vägi ning see tõstab vaimset teadlikkust.
TSITRIINIS on palju päikese, positiivsuse ning külluse energiat. Tsitriin on ka lootuse, rõõmu ja julguse kivi. Aitab depressiooni, närvilisuse ja rahutuse korral. Annab kehale märku tasakaaluhälvetest ning aktiveerib organismi parandava energiavoo. Tsitriin julgustab ja lihtsustab suhtlemises, võimaldades enda kandjal näha asju üksteisega seoses, laiemas ühenduses.
ROOSA KVARTS puhastab ja avab südame kõigil tasanditel ning toob sügavat sisemist tervenemist ja enesearmastust. Roosa kvarts on tingimatu armastuse ja lõpmatu rahu kivi. Seda peetakse kõige tähtsamaks südame ja südametšakra kristalliks, mis õpetab sügavat sisemist tervenemist ja enesearmastust. Roosa kvarts on rahustav ja veenev, mis on suurepärane trauma või kriisi korral.
Kui soovite armastust ligi tõmmata, pole vaja kaugelt otsida - vaadake roosa kvartsi poole.
PRENIIT rahustab ümbrust ja loob kaitset, mahendab hirme ja aitab saada kontakti oma kõrgema minaga. Seeläbi kasvab Sinus usaldus elu ja universumi vastu ning toimub meele rahunemine. Preniit on tingimatu armastuse kivi ja kristall tervendaja enda ravimiseks. Kristall soodustab ühendust oma sisemise tarkusega. Ta arendab välja ka võime asju ette aimata, märke ja sünkroonsusi märgata. Preniit on nii võimas tervendaja, et teda kasutavad tervendamiseks isegi tervendajad. Ta tervendab Sind läbi kogu Su mitmekihilise olemuse. Kristall eraldab auravälja jumaliku energia kaitsekestaga. See on kasulik kivi võre moodustamiseks, sest rahustab ümbrust ning loob meelerahu ja kaitset.