Tšaroiit kaelakee 160€

Kaelakee mõõt: u.48cm
Kivide suurus: 12mm

TŠAROIIT on muutumise kivi. See on hinge kivi, mis saab jagu hirmust. Tšaroiit võimendab sisemist nägemist ja intuitsiooni ning abistab vaimse tasandi hiiglaslike muutustega toimetulemisel. Muutuste hõlbustamiseks sünteesib see südame- ja kroontšakrat, puhastab aurat ja ergutab tingimatut armastust. Tšaroiit soodustab üleminekut kõrgemale vibratsioonile ja seostub kõrgemate reaalsustega. Samal ajal toob see sügava füüsilise ja emotsionaalse tervenemise. See aitab teil just käesolevat hetke täiuslikuna tajuda. Psühholoogiliselt hajutab tšaroiit negatiivseid omadusi ja hõlbustab teiste inimeste aktsepteerimist. Vabastab sügaval olevaid hirme ja on iseäranis kasulik vastupanu ületamisel või asjade perspektiivi seadmisel. Annetab liikumapanevat jõudu, elujõudu ja spontaalsust ning on võimeline vähendama liigset stressi ja muretsemkist, lastes asjadesse rahulikumalt suhtuda. Tšaroiiti saab kasutada kinnisideede ja sundmõtete ületamiseks. Tasakaalustab kroontšakra kaudu ning aitab sel viisil ületada võõrandumise või frustratsiooni tunnet.
Vaimselt tervendab tšaroiit taju ja taipamist ning rakendab neid tähelepanekuid kiirete otsuste langetamisel. Aitab igaüht, kelle liikumapanevaks jõuks on pigem teiste inimeste mõtted ja programmid, mitte enda omad.
Spirituaalsel tasandil maandab tšaroiit vaimset mina igapäevasesse tegelikkusesse. Ergutab inimkonda teenima. Kivi avab ja tasakaalustab kroontšakrat. Võib tuua sisekaemuslike nägemusi eelmistest eludest ja näitab võimalusi, kuidas kujundada ümber karmat nii isiklikul kui kollektiivsel tasandil.
Tšaroiit muundabnegatiivse energia tervistavaks energiaks ning pöörab haigusseisundi heaoluks. Annab kurnatud kehale uut energiat, ravib ja leevendab vastuolusid ning reguleerib vererõhku. Tšaroiit ravib silmi, südant, maksa ja pankreast. Vähendab kahju, mida alkohol on maksale teinud, ning leevendab spasme ja valusid. Tšaroiit toob võimsate unenägudega sügava une, võites unetuse ja andes lastele rahuliku une. On kasulik autonoomse närvisüsteemi häirete korral, mis mõjutavad südant. Tšaroiit ravib autismi ja bipolaarseid häireid.
Pange südame kohale või muusse sobivasse kohta, vahetult kokkupuutesse nahaga.