Ioliit sõrmus 52€

Hõbe 925
Suurus: 17
Kaal: 2,0g
Kivi mõõt: 1,1*0,6cm

IOLIIT in visioonikivi. Leidub erinevates värvitoonides: hall, violetne, sinine, kollane. Aktiveerib kolmandat silma ja hõlbustab visualiseerimist ning intuitsiooni, kui kõik tšakrad on joontatud. Kivi stimuleerib ühendust sisemise teadmisega. Kivi kasutatakse šamaanitseremooniates ning see abistab kehavälistel rändudel. Kontaktis auraväljaga tekitab ioliit elektrilaengu, mis annab väljale uut energiat ja joondab selle energiakehadega.

Psühholoogiliselt abistab ioliit sõltuvuse põhjuste mõistmisel ja vabakslaskmisel ning aitab teil väljendada oma tõelist olemust, mis on puhastatud teid ümbritsevate inimeste ootustest. Vaimsel tasandil puhastab ioliit mõttevorme. Emotsionaalselt vabastab ioliit ebakõladest suhetes. Et see kivi õhutab vastutust enda peale võtma, võib see aidata teil üle saada liigsest sõltuvusest partnerluses.

Ioliit tugevdab tervist. Vähendab rasvaladestusi kehas, pehmendab alkoholi mõju , toetab mürkide väljutamist ja maksa taastamist. Kivi ravitseb malaariat ja palavikke, toetab ajuripatsit, siinuseid ja hingamissüsteemi ning leevendab migreenpeavalusid.