Maligano Jaspis kõrvarõngad 55€

Mõõdud: 20 x 8 mm
Kaal: 4,42g
Kõrvarõngad on valmistatud roodiumiga kaetud hõbedast 925.

MALIGANO JASPIS sai nime Indoneesia Kagu-Sulawesi provintsi Malignano piirkonna järgi, kus seda ainult leidub, avastati alles 2011. aastal. Leiud piirduvad selle konkreetse Indoneesia piirkonnaga, mistõttu on need eriti mustrilised tükid väikesed haruldused. Tüüpiliseks värviks on erinevatest jaspisetükkidest kollased, punased, beežid ja hallid lõigud, mis on nagu kokku pandud. Lisaks on sageli peente dendriitide lummavad mustrid, mis meenutavad taimedes kivistunud inklusioone, kuid on tegelikult kristallstruktuurid, mis arenevad kivis nagu härmatised akendel.
Kivi toob küllust, annab vaimule ja aurale taassünnikogemuse ning tagab selle, et selle kandjat tõmbab rohkem looduse poole. See loob tugeva sideme metsavaimude sfääridega ja aitab eemaldada mina kihte, mis enam ei teeni.
Maligano Jaspis on muutumise ja uute alguste kivi. Nii nagu vanad kivimikihid lõhuti ja ühendati millekski uueks (ja oma mitmekesisuse tõttu ka ilusamaks), toetab see teid oma kihtide, nagu omadused, mõttemustrid ja harjumused, äratundmisel, nende tuvastamisel abistavatena või blokeerivatena ja kasutamisel. See julgustab teid kahtlema oma keskkonnas ja inimestevahelises suhtluses ning mõistma paremini ära kasutuid suhteid või tutvusi ja hämaraid kavatsusi.
Maligano Jaspis muudab meie meelt seestpoolt. See annab ruumi rõõmule ja valgusele, mida igaüks endas kannab. See koorib maha olemise kihid, mida me lihtsalt enam ei vaja. Selle tulemusena näib aura läbivat omamoodi uuestisündi.
See kivi õpetab elus lihtsust ja aitab elusituatsioone ümber hinnata, selgeks teha sageli tarbetult keeruliseks kujunenud igapäevaelu, ummikseisudes ära tunda uusi teid ning leida taas rõõmu kõigist elu väikestest ja suurtest asjadest.
Kivi aitab selles maailmas taas naudingut leida. Mitte ainult keskenduda kogu viletsusele, vaid näha kõike head. Õnn tuleb seestpoolt. Kivis sisalduva dendriidi tõttu on tugev side loodusega. Igatahes on päritolumaa Indoneesia riik, kus inimesed elavad palju rohkem tunnete kui mõistuse järgi. Asjad on tavalised. Kivi aitab olla vähem materialistlik, mitte nii palju peas olla ja lasta kõigel lihtsalt kenal olla. Naudi ja ole hetkes.
Mainisime just olemise kihtide koorimist. Selle all peame silmas vaimset olendit, ego. Midagi, mis on samuti lihtsalt oluline, kuid osa meist, mis võib muutuda nüüd, kui Veevalaja ajastu on ilmunud oma täies hiilguses. Kihid, mida sellel ajastul enam ei kasutata, eemaldatakse hoolikalt. Ballast, mis nendel kihtidel on emotsionaalsel, vaimsel ja psühholoogilisel tasandil, võib nüüd lahustuda. Ka nende kihtide loodud negatiivsetest mustritest ja halbadest harjumustest saab nüüd lahti lasta. Kivi teadvustab ka keskkonda ja selle mõju iseendale. Või õigemini, miks te selle keskkonna lõite/valisite. Kas lähiümbruse inimestel on ikka positiivne mõju? Kas keskkond üldse teenib? Milliseid valikuid saab teha? Maligano Jaspis muudab nad läbinägelikuks. Suureks abiks ka söömisprobleemide korral. Sööme sageli lihtsalt liiga palju ja ebatervislikult, see kivi ulatab käe. See on ka hea kivi kompulsiivsete neurooside, piirialade ja autismi jaoks.
Maligano Jaspisell on ka hea füüsiline mõju. Näiteks on sellest abi neerudele, südamele, immuunsüsteemile, kõhunäärmele ja kopsudele. See aitab väljutada kehast rahutust ja mõjub positiivselt stressiga seotud kaebustele. Kas teil on kaela- või seljavalu? See kivi aitab hea meelega. Sellest võimsast tervendajast saavad kasu ka silmad, nina ja kõrvad.

Maligano Jaspise sõnum on: "Praegu on õige hetk tagasi astuda, sügavalt sisse hingata, oma kurss ümber hinnata ja vajadusel kursiparandusi teha!".

Kivi leiti esmakordselt 2011. aastal väikese Maligano küla lähedalt Kendari saarelt (Kagu-Celebes) Sulawesi linnast Indoneesias. See on ainus leid maailmas. Kivitüüp koosneb jaspisest, ahhaatist, dendriidist ja mõnikord ka rüoliidist. Jaspist võib esineda igasugustes värvides: sinine, punane, oranž, kollane, beež ja hall. Ahhaat jookseb sellest läbi nagu hõbehall jõgi, kuid vahel võib paar tükki kirsiõie ahhaati märgata. Mustad vöödid on pärit Dendriit ahhaadist.