Ylang Ylang eeterlik õli - Aromafume Naturals 8.20€

Kogus: 10ml
100% looduslik ja lahjendamata.

Ylang Ylang on saadud ainulaadsetest tähekujulistest lilledest ning sellel on rahustav ja meeliülendav toime. See magus ja selge lõhn soodustab und ja äratab sensuaalsust.
Meeleolu tõstja Ylang Ylang toob leevendust depressioonile ja ärevusele. Toob lõõgastust kehale ja vaimule ning annab elule veidi rõõmu.
Eeterlikud õlid on taimedest ekstraheeritud orgaanilised ühendid, millel on tohutult tervendavad omadused. Eeterlike õlide kasutamist ravi eesmärgil nimetatakse sageli aroomiteraapiaks, mis on terviklik ravi, mille eesmärk on parandada füüsilist, vaimset ja emotsionaalset tervist.
Eeterlikku õli kasutatakse sageli lõõgastumiseks, iluhoolduseks, kodu puhastamiseks ja kõige sagedamini loodusliku ravimina.

Aromafume Naturals
Aromafume Naturals pakub puhaste looduslike eeterlike õlide kollektsiooni, mis on väga inspireeritud loodusest. Parima kvaliteediga looduslikud eeterlikud õlid täidavad iga pudeli armastusega. Nende õlide põletamisel oma kodus tunnete end koheselt veetuna lopsakatesse rohelistesse mägimetsadesse ja puuviljaaedade orgudesse.