Viirukivaigu eeterlike õlide segu Aromafume 10ml 4.50€

Kogus: 10ml
Viirukivaigu eeterlike õlide segu.
Aromaatsed omadused: Balsamiline ja kergelt puidune.
Kaitse – Vaimne teadlikkus – Puhastumine.
Frankincense kasutatakse traditsiooniliselt keskendumisvõime suurendamiseks ja meditatsiooni toetamiseks.
Mõju vaimule: rahustav, aitab lõdvestuda, vähendab stressi.
Ühe hinnatuima ja hinnalisema vaiguna tuntud viirukil on erakordsed eelised. Lisaks sellele, et babüloonlased ja assüürlased olid tuntud juba Uue Testamendi ajal, põletasid nad ka usutseremooniatel viirukit. Need iidsed teadmised aitavad kaasa viiruki tänapäevastele rakendustele. Kui viirukit sisse hingata või hajutada, soodustab see rahutunnet, lõõgastust, rahulolu ning üldist vaimset ja emotsionaalset heaolu.
Nahahooldusel leevendab mitmeid nahaprobleeme nagu naha plekilisus, kuiv ja vananenud väljanägemisega nahk, armid, kortsud. Leevendab astmanähte, bronhiiti, köha. Antiseptikuna vähendab gripiohtu, tugevdab immunosüsteemi. Toodetud destilleerimismeetodil. Õli on värvuselt värvitu, kahvatukollane või –rohekas. 

Aromafume Naturals
Aromafume Naturals pakub puhaste looduslike eeterlike õlide kollektsiooni, mis on väga inspireeritud loodusest. Parima kvaliteediga looduslikud eeterlikud õlid täidavad iga pudeli armastusega. Nende õlide põletamisel oma kodus tunnete end koheselt veetuna lopsakatesse rohelistesse mägimetsadesse ja puuviljaaedade orgudesse.