Valge salvei ja sandel eeterlik õli 5€

Kogus: 10ml
Lõhna omadused: puhastav, magus ja puidune.
Valmistatud Indias.
Valge salvei ja sandlipuu eeterliku õli aroom
jätab meeldiva aroomi, muutes ruumi taas rahulikuks ja värskeks.
Salvei puhastab negatiivsest energiast ruumi ja aurakeha.
Sandlipuu eeterlik õli parandab immuunsüsteemi ja mälu. Aitab närvilisuse vastu, leevendab unetust, lõõgastab. Hingamisteede- ja põiepõletike korral.
Õli on rahustava, toimega. Leevendab nahaprobleeme, akne, põletikulised nähud, kortsud. Soodustab juuste kasvu. Tasakaalustab hormonaalsüsteemi, eriti naistel. Aitab PMSi, menstruaaltsüki vaevuste ja häirete korral. Hea ja sügav uni. Kasutada massaažiõlide koostises. Peavalu leevendab meelekohtade määrimine lahjendamata õliga. Vähendab kõrget vererõhku, lihasevalusid ja krampe. Mahendab ülepingutustest põhjustatud lihasevalusid. Massaažiõli koostises määrida selga, kukalt ja meelekohti. Sobib kasutamiseks lõhnalambis. Naha hooldusel tuleb eeterlik õli (või nende segu) lahjendada taimse alusõliga (näit mandel, viinamarjaseeme, avokaado või muu sarnane taimeõli).

Aromafume – looduslikud lõhnatooted
Aromafume on pereettevõte, mis ühendab endas igivana looduslike lõhnatoodete valmistamise kunsti meie moodsa ajastu jaoks sobivate aroomidega. India on paljude vürtside, ürtide ja vaikude sünnikoht ning sellel on pikaajaline lõhnatoodete, nagu viiruk ja parfüüm, valmistamise traditsioon. Lisaks on Indias rikkalik Ayurveda traditsioon, kus on olemas laialdased teadmised igasuguste ürtide, lillede ja taimede tervendava toime kohta. Vürtside kaubanduse ja Ayurveda põhimõtete põimumine andis tulemuseks teadmiste vahetamise ja paljude kaunite lõhnatoodete väljatöötamise.

Kõlblikkusaeg pärast avamist: ± 2 aastat
Hoida jahedas ja pimedas kohas
Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas
Kasutada hästi ventileeritavas kohas