Eukalüpt eeterlik õli - Song of India 6.90€

Kogus: 10ml
Ekstraheerimismeetod: aurudestilleerimine.
Taimeosa: Eucalyptus Radiata (Eucalyptus) lehe-/varreõli.
Puhas eukalüpti eeterlik õli, klaaspipetiga.
Värske, vürtsikas

Sissehingamisel avab eukalüpt hingamisteed ja kopsud. Eukalüpt on looduslik dekongestant ja sellel on põletikuvastased omadused. Omab tujutõstvat ja aktiveerivat toimet.
Hea atmosfääri puhastaja. Meie meel on stimuleeritud ja inspireeritud. Ideaalne neile, kellel on nõrk ajend ja ebamugavustunne.
Eeterlikud õlid on taimedest ekstraheeritud orgaanilised ühendid, millel on tohutult tervendavad omadused. Eeterlike õlide kasutamist ravi eesmärgil nimetatakse sageli aroomiteraapiaks, mis on terviklik ravi, mille eesmärk on parandada füüsilist, vaimset ja emotsionaalset tervist.
Eeterlikku õli kasutatakse sageli lõõgastumiseks, iluhoolduseks, kodu puhastamiseks ja kõige sagedamini loodusliku ravimina.

Song of India tervise- ja lõhnatooted tähistavad loomulikku ja terviklikku eluviisi. Püüdes saavutada õrn tasakaal keha ja vaimu vahel, on kõik nende tooted loodud teie hinge turgutamiseks, rikastamiseks ja energia andmiseks. Tuginedes iidse ayurveda teaduse põhimõtetele, on Song of India tooted valmistatud India igivanade traditsioonide ja meetodite järgi. Tule, koge puhast rõõmu loomulikust headusest!