Sidrun - Song of India 6.90€

Kogus: 10 ml
Puhas eeterlik õli sidrun, klaaspipetiga. 
Värske ja kerge sidrunilõhn värskendab ruumi atmosfääri. Sidrunil on puhastavad ja turgutavad omadused, mis parandavad keskendumisvõimet, rahustavad närve ja toimivad loodusliku desinfektsioonivahendina.

Ekstraheerimismeetod: külmpressimine/ekspressioon.
Taimeosa: Citrus Limon (sidruni) kooreõli.

Eeterlikud õlid on taimedest ekstraheeritud orgaanilised ühendid, millel on tohutult tervendavad omadused. Eeterlike õlide kasutamist ravi eesmärgil nimetatakse sageli aroomiteraapiaks, mis on terviklik ravi, mille eesmärk on parandada füüsilist, vaimset ja emotsionaalset tervist.
Eeterlikku õli kasutatakse sageli lõõgastumiseks, iluhoolduseks, kodu puhastamiseks ja kõige sagedamini loodusliku ravimina.

Song of India tervise- ja lõhnatooted tähistavad loomulikku ja terviklikku eluviisi. Püüdes saavutada õrn tasakaal keha ja vaimu vahel, on kõik nende tooted loodud teie hinge turgutamiseks, rikastamiseks ja energia andmiseks. Tuginedes iidse ayurveda teaduse põhimõtetele, on Song of India tooted valmistatud India igivanade traditsioonide ja meetodite järgi. Tule, koge puhast rõõmu loomulikust headusest!