Sandlipuu aroomiõli 4.50€

Kogus: 10ml
Kaubamärk: Goloka


Sandlipuu loob romantilise atmosfääri, rahustab meelt, aitab lõdvestuda ja mediteerida. Sandel on üks enim kasutatud püha elemente hinduistlikus ja vedalikus ühiskonnas.
Sandlipuu aroom edendab vaimseid praktikaid, rahulikku lõõgastust, avatust ja maandamist ja aitab mediteerimise ajal erksust säilitada. See parandab depressiooni, ärevust ja unetust. Rahustab meelt, suurendab vaimset selgust. Sandlipuu lõhn annab rahustava lõhna, mis meelitab ligi positiivset energiat ja selget taju.
Neid kvaliteetseid aroomiõlisid toodab Goloka, Bangalore, India. Puhas sandlipuu aroomiõli kasutab looduslikke ekstrakte, et anda teile kogu teie kodus kõige puhtam lõhn, luues suurepärase sooja ja kutsuva atmosfääri, lõhnastades teie keskkonda täiuslikult meeldivaks lõõgastumiseks. Puhas sandlipuu aroom aitab luua kodus lõdvestus- ja rahutunde ning kutsub esile rahuliku ja meditatiivse seisundi.
Aroomiõli võib kasutada alternatiivina viirukile, kasutada õlipõletitel, et vabastada selle elutruu lõhn.
Aroomilambis kasutamiseks lisage 2-3 tilka aroomiõli 10 ml veele ja süüdatud teeküünal. Ärge kunagi jätke oma aroomilampi pikaks ajaks järelevalveta ja hoidke seda lastele kättesaamatus kohas.

*Seda toodet ei testita loomade peal.