Fiore d'Oriente palo santo eeterlik õli 17.50€

Kvaliteetne Palo Santo eeterlik õli.
Kogus: 3ml

Palo Santot peetakse maagiliseks puuks, millega puhastatakse kodu, kristalle, ehteid, kujusid ja isegi toitu ning inimesi. Alates Lõuna-Ameerika šamaanidest kasutavad inimesed üle maailma, et vabaneda halvast energiast, negatiivsetest tunnetest, et puhastuda või kaitsta end soovimatu eest.  See aromaatne puit on šamaanide ja ravitsejate seas vaimselt kõrgelt hinnatud. Lõuna-Ameerika põliselanikud on seda tuhandete aastate jooksul kasutanud pühades rituaalides ja puhastamiseks.

Fiore d'Oriente eeterlikud õlid
Alates 1988. aastast on Itaalia firma Fiore d'Oriente tootnud 100% puhtaid parima kvaliteediga eeterlikke õlisid. See valib välja ja tagab nende põllukultuuride päritolu ja kvaliteedi, millest õlisid ekstraheeritakse. Õlid ekstraheeritakse metsikutest või mahepõllumajanduslikult kasvatatud taimedest aurudestilleerimise või külmpressimise teel.

Fiore d'Oriente garanteerib, et kõik õlid on looduslikud ja puhtad ning on alati olnud pühendunud keskkonna kaitsmisele pestitsiidide ja üldiselt kemikaalide eest. Aastate jooksul on koostöö arenenud vaid eetiliselt korrektsete tootjatega, kes garanteerivad alati oma saagi parima kvaliteedi.