Valerian (Palderjani) essents 10ml 7.50€

          
Need, kes vajavad Palderjani essentsi, võib olla elu sügavalt vastumeelne või kogemused, mida on keha on kogenud on peidetud sügavale.  Mõned, kes seda olemust vajavad, võivad valida, kas nad elavad minevikus "õnnelikumates" aegades või kujuteldavas tulevikus, kus elu on "parem" kui praegune, samas kui teised leiavad end liiga kergesti üle mõtlemast. Palderjan aitab teil paljastada ja ümber kujundada sügavalt juurdunud uskumused, mis toetavad teie isiksust igal tasandil.
Bachi õietilgad on valmistatud käsitsi Inglismaal Dr Edward Bachi algupäraste juhendite järgi.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 3-4 korda päevas otse keelele. Õietilku on soovitav võtta 10 minutit enne või pärast sööki. Õietilku võib lisada ka vette, teele, mahlale või teistele jookidele. Soovitav on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud õietilku vaja on.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õieessentsid, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.