Rituaaliküünal - Kirg 10.80


      Vahast põimikküünal taimedega „Kirg“
Käsitöö, põimik, taimedega 100% mesilasvaha küünal, mis on loodud intiimelu võimendamiseks või parandamiseks. sisaldab lisaks naturaalsele vahale ka tulipipart, chillit, mooniseemneid, aedmajoraani ja ingverit, millede koosmõjul tõuseb inimese seksuaalenergia ning avanevad asjaomased sagedused. Lisatud koostisosad täiendavad teineteist võimendades kasutajas kirge, seksuaalset külgetõmmet ning veetlusjõudu. Asetage täiskuu (seksi ja viljakusmaagia aeg) perioodil, küünal alusele ning süüdake see, seejärel silmitsege endale mugavas asendis põlevat küünlaleeki ning mõelge oma soovidele ning eesmärgile, selliselt nagu oleks need juba realiseerunud.
Põimiküünal on kolm teineteisega käsitsi spiraalselt põimitud üksikut s.t kolme eraldi põleva tahiga küünalt, mis koostöös taimedega loovad ja võimendavad nende koosmõjul tekkivaid eelprogrammeeritud spetsiifilisi energiavooge
Põlemisaeg umbes 1 tund. Põleb kõrge leegiga ja särisedes ning praksudes, mistõttu tuleb järgida tuleohutusnõudeid ning on mõeldud kasutamiseks VAID esoteerilis-rituaalsetel eesmärkidel.


Kaal 26 g

Paksus 1.3 см

Pikkus 20 см