Magic Spell küünal - Võrgutamine 17.50€

Põlemisaeg: u.50 tundi
Mõõdud: 20x5cm
Materjalid: Klaas, sojavaha
Sojavaha küünal Ylang Ylang ja Patšuli eeterlike õlidega ning kivide mixiga.
See on valmistatud sojavahast, mis tähendab, et see on keskkonnasõbralikum ja sellel on suurepärased lõhnaomadused. Sojaküünlad põlevad puhtamalt, jahedamalt ja kestavad kauem kui parafiinküünlad ning jätavad ka minimaalsed vahajäägid.
Need iidsed tarkuse küünlad saavad jõudu puhtast tuleelemendist, mis kujutab endast transformatsiooni. Hinda, et alandlik leek võib muuta kõiki ja kõike. See võib muuta armastuskirja tuhaks või aidata sind elus püsida, et säilitada elu või tekitada lummav romantiline värelus, et jäädvustada süda. See transformatsioonienergia on see, mida te suunate ja võimaldab seeläbi oma elus soovitud muutusi näha.

Loitsuküünla kasutamine: looge oma kodus endale mõnus ja rahulik koht ja mõelge oma soovidele, mida te oma elus kõige rohkem ihaldate, küünla ümber võite lisada pilte, vääriskive, ehteid jms. Ära süüta küünalt kohe, lase küünlal rahus energiatega harjuda.
Kui tunned, et oleks õige aeg siis süüta küünal põlema. Istuge rahulikult ja kasutage aega mediteerimiseks ja mõtisklemiseks.
Parim näpunäide – olge kasutatud küünlaümbrisega loominguline, sest neist saate täiuslikud vaasid.