Kristallidega maagiline lilleküünal – The Moon 15€

Materjal: sojavaha
Kristall: ametüst
Tipunoodid: basiilik
Südamenoodid: lavendel, muskaatpähkel
Põhinoodid: ambra, patšuli
Põlemisaeg: 22 tundi
Mõõdud: 8,8x5cm
Iga küünal räägib oma loo, mida saad lugeda küünlakarbilt.
Hop Hare Crystal Magic Flower küünal - Kuu, samm müstilisse maailma koos humalajänese kristallide maagilise lilleküünlaga - Kuuga, mis on valmistatud ametüsti kristallidest ja lavendliõitest.
Iga küünlaga on kaasas tarokaart, mis avab Lavender Hillsi rahustavas embuses kaasahaarava loo.
Sukelduge selle lummava küünlaga muutumise ja botaanilise elegantsi maagiasse.

"Kuu"
Ametüsti ja lavendli kombineerimine soodustab vaimset teadlikkust, rahu ja lõõgastumist. See sidumine parandab üldist heaolu ja loob rahuliku atmosfääri.

I peatükk
"Kunagi elas maagilises metsas vapper ja kaval jänes nimega Hop Hare. Humaljänes oli kogu metsas tuntud oma uute maagiliste võimete poolest, mille ta oli hiljuti omandanud pärast pikka ja ohtlikku teekonda.
Ühel õhtul, kui Hop Hare läbi metsa hüppas, kuulis ta kaugusest nõrka ulgumist. Uudishimulikuna jälgis ta häält, kuni jõudis lagendikule, kus nägi mureliku ja kurva välimusega hundikarja kokku surumas. Hop Hare lähenes neile ettevaatlikult ja küsis: "Mis lahti, mu sõbrad? Miks te kõik nii kurvad olete?"
Alfahunt astus ette ja ütles: "Humal Jänes, me vajame sinu abi. Ma olen haigeks jäänud ja ma ei saa täiskuu ajal ulguda. Meie legendi järgi, kui Alfahunt ei suuda täiskuu ajal ulguda, siis kari kaotab oma jõu ja kuu kaob."
Hop Hare oli jahmunud. Ta oli legendist varem kuulnud ja teadis, kui oluline on hoida maailma tasakaalu. "Ma aitan sind," ütles ta. "Aga kuidas ma saan aidata teil oma ulgumist tagasi saada?".....

Kui teid huvitab, kuidas see lugu lõppeb, on ainult üks viis teada saada – hankige Kuuküünal oma riiulitele ja laske maagial areneda!