Kristallidega maagiline lilleküünal –The Magician 15€


Materjal: sojavaha
Kristall: jaad
Tipunoodid: rohemünt, laim
Südamenoodid: bergamot ja roheline tee
Põhinoodid: vetiver ja muskus
Mõõdud: 8,8x5cm
Põlemisaeg: 22 tundi
Iga küünal räägib oma loo, mida saad lugeda küünlakarbilt.
The Magician - Maag, on valmistatud jaadi kristallidest ja õrnadest kuivlilledest.

Iga küünlaga on kaasas tarokaart, mis paljastab võluva loo nõiutud piparmündi värskendavas embuses. Sukelduge selle lummava küünlaga muutumise ja botaanilise elegantsi maagiasse.

"Maag"
Jaadi peetakse sageli kaitsvaks kiviks, mis kaitseb negatiivsete energiate eest ja soodustab emotsionaalset paranemist. Arvatakse, et sellel on ka füüsilised raviomadused. Magician Hop Hare küünal hajutab negatiivseid emotsioone ja edendab rahulikku atmosfääri.

I peatükk
Elas kord suur maag, kes elas gooti stiilis tornis ja omas kogu maa kõige erakordsemaid võimeid. Ta suutis luua jooke, mis muutsid kivid kullaks ja pruuli, mis võisid inimesed suitsupahvakesse kaduma panna. Tema jõud olid nii suured, et kõik kartsid ja austasid teda.
Ühel päeval, kui maag oli hõivatud uue joogi pruulimisega, pillas ta kogemata mõned oma maagilised koostisosad põrandale. Ta ei mõelnud sellele sel ajal eriti, kuid hiljem samal päeval märkas ta, et tema jõud olid hakanud kaduma. Ta ei suutnud enam hõlpsalt maagilisi jooke luua ega loitsida.
Soovides meeleheitlikult oma võimeid taastada, otsis maag kõrgelt ja madalalt abi. Ta uuris iidseid raamatuid ja pidas nõu teiste maagidega, kuid miski ei paistnud toimivat. Ta hakkas lootust kaotama, kui kohtas Hop Hare'i - humalajänest
Humalajänes oli väike karvane olend, kellel oli terav haistmismeel. Ta oli kogu maal tuntud oma oskuse poolest luua kõige ilusamaid lõhnu, kasutades metsas kasvanud ürte ja taimi. Kui maag Hop Hare'ile oma probleemist rääkis, teadis Hop Hare täpselt, mida teha...

Kui teid huvitab, kuidas see lugu lõppeb, on ainult üks viis teada saada – hankige maagi küünal ja laske maagial toimida!