Kristallidega maagiline lilleküünal – Päike 15€

Materjal: sojavaha
Kristallid: sodaliit ja tsitriin
Mõõdud: 8,8x5cm
Tipunoodid: sidrunhein, mandariin, apelsin
Südamenoodid: kuslapuu, gardeenia
Põhinoodid: roheline tee, valge muskus
Põlemisaeg: 22 tundi
Iga küünal räägib oma loo, mida saad lugeda küünlakarbilt.
Astuge müstilisse maailma kristallidega maagilise lilleküünlaga - The Suniga, mis on valmistatud tsitriini ja sodaliit kristallist, millele on lisatud kuivatatud lilli.
Iga küünlaga on kaasas tarokaart, mis paljastab võluva loo Lemon Horizoni lummavas lõhnas. Sukelduge selle lummava küünlaga muutumise ja botaanilise elegantsi maagiasse.

"Päike"
Tsitriini ja Sodaliidi kristallide sidumine sümboliseerib harmoonilist segu positiivsest energiast, küllusest, intellektuaalsest selgusest ja enesekindluse suurendamisest.

I peatükk
"Kunagi oli kaugel maal maailmas kaos. Aastaajad olid segamini, saak ikaldus ja loomad olid segaduses. Päike oli alati olnud see, kes oli korra ja tasakaalu toonud. Maailm, teadis, et midagi tuleb ette võtta. Niisiis kutsus Päike päikesekiire ja sidrunheina lõhnaga kohale Humaljänese, et aidata maailma tasakaalu taastada.
Humalajänes oli maagiline olend, kes oli tuntud oma kiiruse, väleduse ja võime poolest rõõmu ja õnne tuua kõikjal, kuhu ta läks. Humalajänes jooksis üle maa, jättes oma jälgedesse greipide jälje. Sidrunheina ja päikesekiirte soojusega segatud greibi lõhn lõi maagilise aroomi, mis täitis õhu, tuues rahu ja rahu tunde kõigile, kes seda lõhna tundsid.
Kui humalajänes kaasa hüppas, kogus see igasuguse kuju ja suurusega olendeid, et aidata maailma tasakaalu taastamise missioonil. Seal olid linnud ja mesilased, oravad ja jänesed ning mõned vallatu haldjad, kes ühinesid otsinguga...
Kui teid huvitab, kuidas see lugu lõppeb, on ainult üks viis teada saada – hankige Päikeseküünal oma riiulitele ja laske maagial areneda!