Kristallidega maagiline lilleküünal – mõõkade rüütel 15€

Materjal: sojavaha
Kristallid: obsidiaanid
Mõõdud: 8,8x5 cm
Tipunoodid: apelsin, must pipar
Südamenoodid: Whiskey Accord, nahk
Põhinoodid: seedripuu, patšuli, vanill
Põlemisaeg: 22 tundi
Iga küünal räägib oma loo, mida saad lugeda küünlakarbilt.
Iga küünlaga on kaasas tarokaart, mis toob esile kütkestava loo Cedar Castle'i rikkalikus lõhnas. Sukelduge selle lummava küünlaga muutumise ja botaanilise elegantsi maagiasse.

Astuge müstilisse maailma mustade obsidiaani kristallide ja kuivatatud lilledega meisterdatud maagilise lilleküünlaga – Mõõkade rüütliga.

"Mõõkade rüütel"
Must obsidiaan on seotud arusaamise ja selguse suurendamisega. Arvatakse, et see paljastab tõe ja annab selge ülevaate endast ja ümbritsevast. See aitab inimestel näha oma sõprussuhetes tõde ja vabastada igasugusest negatiivsusest.

I peatükk
"Kunagi elas kauges kuningriigis võimas mõõkade rüütel, kes ei tahtnud muud, kui omada maailma parimaid mõõku ja võita igat lahingut. Ta oli kuulnud legendaarsest olendist, keda tuntakse Humaljänese nime all, kellel väidetavalt on maagilised lõhnad, mis võivad relvi uskumatu jõuga immutada.
Otsustades hankida Hop Hare'i abi, kutsus Mõõkade rüütel ta oma lossi. Hop Hare, tark ja maagiline olend, ilmus rüütli ette, valmis aitama. Hop Hare’il olid aga teised plaanid, kui rüütel oli oodanud.
Niipea kui Hop Hare saabus, veetis ta rüütliga aega ja näitas talle oma kuningriigi ilu ja rõõmu, mida see inimestele tõi. Ta viis rüütli rännakule läbi lummatud metsade, karjamaade ja ojade, kus nad kohtasid kõikvõimalikke maagilisi olendeid.
Oma teekonnal õpetas Hop Hare rüütlile, et õnn ning armastuse ja rõõmu levitamine on palju tähtsamad kui mis tahes sõda. Rüütlit võlus neid ümbritsev loomulik ilu ja rahu ning ta hakkas nägema maailma läbi Hop Hare'i silmade....

Kui teid huvitab, kuidas see lugu lõppeb, on ainult üks viis teada saada – hankige Mõõkade rüütli küünal ja laske maagial areneda!