Kristallidega maagiline lilleküünal –Lõvi 15€

Materjal: sojavaha
Kristallid: mäekristallid
Mõõdud: 8,8x5cm
Tipunoodid: bergamot, basiilik
Südamenoodid: Jasmine Sambac, Ylang Ylang
Põhinoodid: vanill, sandlipuu, tuberoos
Põlemisaeg: 22 tundi
Iga küünal räägib oma loo, mida saad lugeda küünlakarbilt.
Astuge müstilisse maailma mäekristalli ja kuivatatud lilledega meisterdatud kristallidega maagilise lilleküünla - The Lion abil.
Iga küünlaga on kaasas tarokaart, mis avab Jasmine Gardeni rikkalikus lõhnas kütkestava loo. Sukelduge selle lummava küünlaga muutumise ja botaanilise elegantsi maagiasse.
"Lõvi"
Mäekristalli peetakse energia võimendajaks, samuti usutakse, et see toob harmooniat ja tasakaalu nii inimese füüsilistesse kui energeetilistele aspektidele.

I peatükk
"Kunagi oli Lõvikuningas lopsakas džunglis mures oma kuningriigi olukorra pärast. Igas nurgas varitses liiga palju negatiivsust ja pimedust, mistõttu loomad tundsid end kurvalt ja eksinud. Nii otsustas ta kutsuda humalajänese, kes toob õnne ja lahkust džunglisse ja mujale maailma.
Lõvikuningas kutsus sabaliigutuse ja võimsa mürinaga appi Humalajänese, müstilise olendi, kes on tuntud oma võime poolest rõõmu ja naeru levitada kõikjal, kuhu ta läks. Humalajänes ilmus Lõvikuninga ette.
"Oo tark Lõvikuningas, ma olen siin, et täita teie soov," ütles Humalajänes madalalt kummardades. Lõvikuningas selgitas oma muret ja palus humalajänesel kasutada oma maagiat, et luua jook, mis levitaks õnne ja lahkust kogu džunglis ja kaugemalgi. Humaljänes võttis väljakutse vastu ning hüppas suure hüppega džungli sügavusse koostisosi kokku korjama.
Esiteks kitkus see peotäie lõvi juukseid, mis esindasid džunglivalitseja jõudu ja julgust. Seejärel otsis ta jasmiini, ürti, mis sümboliseeris vastupidavust ja sihikindlust, ning Ylang Ylangi taime, mis kehastas värskust ja elujõudu...
Kui teid huvitab, kuidas see lugu lõppeb, on ainult üks viis teada saada – hankige lõviküünal ja laske maagial areneda.