Kristallidega maagiline lilleküünal – armastajad 15€

Tipunoodid: bergamot, roosa pipar
Südamenoodid: Maroko roos, pojeng
Põhinoodid: Patšuli, merevaik
Mõõdud:  8,8x5cm
Põlemisaeg: 22 tundi
Materjal: soja vaha, 
Iga küünal räägib oma loo, mida saad lugeda küünlakarbilt.

Nautige kristallidega maagilise lilleküünla – The Lovers – lummavat võlu, mis on roosa kvartsi ja õrna roosiõie suland.
Iga küünal peidab endas tarokaarti, avades lummava loo Rose Meadowi lõhnavas embuses. Sukelduge selle suurepärase küünlaga armastuse ja botaanilise ilu maagiasse.

Armastajad
Roosa kvarts on laialt tuntud kui "armastuse kivi" ja seda seostatakse südameasjadega. Arvatakse, et see tõmbab ligi ja edendab armastust, kaastunnet ja emotsionaalset paranemist.

Küünal "The Lovers" on loodud armastuse, ilu ja harmoonilise energia tunde tekitamiseks, muutes selle sisukaks ja läbimõeldud kingituseks või ruumi lisandiks.

I peatükk
"Elas kunagi kaugel maal maagiline olend nimega Hop Hare. Hop Hare'i eristab teistest jänestest see, et tal on erilised võimed. Ta suutis luua võimsaid lõhnu, mis tekitavad tugevaid emotsioone igaühes, kes lõhnas. neid.

Ühel päeval kutsusid Armastuseinglid Hop Hare'i kohale, kes vajasid hädasti tema abi. Inglid selgitasid, et maailmas on tõusnud suur kurjus ja nad vajasid Hop Hare'i maagilist armastuse lõhna, et kaitsta kõiki armastajaid selle kurja haarde eest.
Hop Hare teadis, et see on ülesanne, millest ta ei saanud keelduda, ja nii asus ta teele, et luua maagiline lõhn. Ta rändas kaugele, otsides joogi valmistamiseks sobivaid koostisosi. Lõpuks leidis ta peidetud heinamaalt kauneimad punased roosid ja pühad valgesalvei taimed.
Ta riisus punaste rooside kroonlehed ja segas need hoolikalt püha salveiga. Koostisaineid omavahel segades laulis ta maagilisi loitse, et lõhnale armastuse jõudu anda. Kui ta oli lõpetanud, tõstis ta armujoogi viaali ja imestas selle ilu üle..."

Kui teid huvitab, kuidas see lugu lõppeb, on ainult üks viis teada saada – hankige The Lovers küünal ja laske maagial areneda!