Jaspisest elevandikuju 15€

Kõrgus u.2,5cm
JASPIS on tuntud kui tugev energiakivi, annab elujõudu haiguse ja väsimuse korral. Ta on ka tugev kaitsekivi, mis kogub endasse negatiivset ja annab juurde julgust ning enesekindlust. Toetab stressirohketel aegadel, ühendades tervikuks elu kõik erinevad aspektid. Jaspis soodustab šamaanirännakuid, pendliga töötamist ning unenägude meeldejätmist.

Kaitset pakkudes kogub jaspis endasse negatiivse energia, tasakaalustab yini ja yangi ning viib füüsilise, emotsionaal- ja mentaalkeha eeterkehaga vastavusse. Andes julgust probleemidele enesekindlalt vastu seista ning enda suhtes ausaks jääda, tagab jaspis otsusekindluse kõigis püüdlustes ning on toeks olukorras, kus konflikt on vältimatu. See kivi soodustab kiiret mõttetegevust, parandab teie organisatoorseid võimeid ja ettenägemise võimet uute projektide algatamisel, samuti ergutab jaspis kujutlusvõimet ning aitab teie ideedel realiseeruda. Jaspis on läbipaistmatu ning teda leidub erinevates värvides: punased, pruunid, roosad, kollased, rohelised, hallid, valged, lillad. Esineb ka mitmevärvilisi, kirjuid jaspiseid.

emotsionaalset stabiilsust, vähendada ärevust ja ebakindlust, luua sidet oma hingega.

Kivi soodustab unenägude meeldejätmist ja hõlbustab šamanistlikke rännakuid.
Puhastab tšakraid, maandab energiaid ja keha. Abistav kivi nõidumisel. Tasakaalustab yin´i ja yang´i ja ühendab vaimse ja emotsionaalse keha eetermaailmaga.
Annab meelekindlust kõigi püüdluste puhul. Punane jaspis annab tuge vajaliku konflikti korral.
Edendab organisatsioonilisi võimeid ja projektide elluviimisi. Kiirendab mõtlemist.
Toetav kivi haiglas olemise korral, andes kogu organismile uut energiat.

Emotsionaalne/hingeline mõju: toetab uute mõtete teket, astraalrännakuid, uuestisündi, meditatsiooni, unenägude meeldetuletamist, ellujäämisinstinkti.