Dr. Ohhira Magoroku Näokreem 50ml


Naha pH-tase ja probiootiline tase on vastastikuses seoses: Magoroku® sisaldab botaanilist segu, mis tasakaalustab naha pH-d ning toidab seda vajalike sahhariidide, aminohapete ja antioksüdantidega.
Tootes sisalduv probiootiline ekstrakt toodab samuti pH-d tasakaalustavaid ja hooldavaid orgaanilisi happeid, mis jätkavad naha tervise eest hoolitsevat tsüklit. Naha probiootilise tasakaalu toetamine võib aidata:; säilitada kollageenikiudude välimust ja struktuuri; toetada naharakkude tervislikku uuenemist; nahka niisutada ja toita; toetada naha tervislikku barjääri funktsiooni; säilitada naha sära. 

Koos aitavad need mõjud säilitada naha vitaalsust, mis tagab teile särava välimuse. Naha eest on alati parim hoolitseda toodetega, mis hoiavad selle tervislikku probiootilist tasakaalu ja pH-tasakaalu. Dermatoloogia areneb koos probiootikumide alaste avastustega kiiresti ja Dr. Ohhira probiootiline nahahooldusõli on sel alal juhtiv. Tõeliselt naturaalne ja puhas nahahooldus. Dr. Ohhira nahahooldustooted on ideaalsed igapäevaseks kasutamiseks kõigil nahatüüpidel, sealhulgas väga kuiv ja tundlik nahk. Neid võib näol ja kehal kasutada nii sageli, kui vajalik, ja kõikjal, kus see toitmist ja uuendamist vajab.

Regulaarsel kasutamisel tagab Dr. Ohhira probiootiline Magoroku® nahahooldusõli terve ja särava naha … Looduslikult ja loomulikult! Loodusest ammutatud täiesti naturaalsed koostisosad.; Tooted ei sisalda sünteetilisi lõhnaaineid, stabilisaatoreid, deodorante, säilitusaineid, kemikaale või kunstlikke värvaineid. Toodet pole katsetatud loomadel.; Valmistatud Jaapani mägiallikaveega. Magoroku võimalikud mõjud on: Niisutades end Magoroku nahapiimaga, väldite; karedat nahka.; Hoiab naha noorusliku ja tervena.; Rahustab päikesepõletuse poolt põhjustatud ärritusi; Kaitseb nahka kuivuse eest.