Tšakrate tasakaalustamise ja häälestamise komplekt 550€

Mõõdud:
Puust alus: 129x82 cm
Häälestus torud:  82.6-109.7 cm
Materjal: puit ja alumiinium
Kaal: 2700g+3500g
Komplektis on puidust alus ja t tšakra häälestamis toru ning löögiriist.

Seitse energiat parandavat häälestustoru, üks iga tšakra jaoks. Valmistatud kvaliteetsest kuumtöödeldud alumiiniumist, mis annab ilusa ja pikaajalise heli. Hoolikalt kavandatud sagedustele häälestatuna on neil suurepärane tervendav toime. 
Tšakra kellamängu torusid saab kasutada koos tšakrasüsteemiga. Selles komplektis on 7 toru. See põhineb Päikese ümber olevate planeetide matemaatilisel pöörlemisel. Need torud EI põhine muusikalisel skaalal. Nad töötavad meie tšakrate, meie energia või alamkehade kosmiliste mitmemõõtmetega. Nad töötavad ka meridiaanidega. Päikesesüsteemi planeeditsüklit kasutatakse täpsete valemite saamiseks, millele see häälestamis komplekt on loodud. See seob nad meie kosmiliste mitmemõõtmeliste iseendaga. See mina on igavene ja sellele pääseb läbi kihtide, redelite, väravate ja mitmesuguste energiatasandite.
1. JUURTŠAKRA - Muladhara -BASE - 194,18 Hz - see on seotud instinkti, turvalisuse, ellujäämise ja ka inimese põhilise potentsiaaliga. See keskus asub suguelundite ja istmiku vahelises piirkonnas. 
2. SAKRAAL - Svadisthana - 210,42 Hz - seda tšakrat peetakse vastutavaks suguelundite eest, mis toodavad paljunemistsüklis osalevaid erinevaid suguhormoone. See sagedus stimuleerib seksuaalset energiat ja toetab erootilist suhtlust. Samuti peetakse seda seotuks üldisemalt suguelundite ja neerupealsetega.
3.PÄIKESEPÕIMIK - SOLAR PLEXUS / Manipura - 126,22 Hz - see sagedus aitab metaboolses ja seedesüsteemis.
4. SÜDA / Anahata - 136,10 Hz (kosmiline OHM) - see aitab lõõgastuda. Tõhus immuunsussüsteemile ja vereringele. See aitab vaimsuses ja pühendumuses.
5. KURGUTŠAKRA - THROAT / Vishuddha - 141,27 Hz - see on seotud suhtluse ja kasvuga väljenduse kaudu. See sagedus on abiks kurgule, kilpnäärmele, näärmele, mis on ka kurgus ja mis toodab kilpnäärmehormooni, vastutades kasvu ja küpsemise eest.
6. KOLMANDA SILMA TŠAKRA / 3RD EYE / Ajña - 221,23 Hz - see sagedus aitab käbinääret. Käbinääre on valgustundlik nääre, mis toodab hormooni melatoniini, mis reguleerib und ja ärkamist.
7. KROONTŠAKRA / Sahasrara - 172,06 Hz - üldiselt peetakse seda puhta teadvuse tšakraks. Selle rolli võib ette näha mõnevõrra sarnaselt hüpofüüsiga, mis eritab hormoone, et suhelda ülejäänud endokriinsüsteemiga ja ühendub ka hüpotalamuse kaudu kesknärvisüsteemiga. See aitab universaalses teadlikkuses, meditatsioonis ja ühtsuses. See toob rõõmu ja õnne.
Lisage see komplekt oma tänase vaimse ja helise tervendamise tööriistakomplekti ning kasutage tšakrate ja planeetide jõudu, et viia oma füüsiline ja peen keha kokku.