Helihark Ohm 136.10Hz, kuldne 67€

Helihark on pakitud sinisesse sametist kotikesse.
Pikkus: 20cm
Kaal: 123g
Materjal: Alumiinium


See helihark vibreerib Cis (C ) tooni keskmises vahemikus 136,10 Hz.
Kosmilise Ohmi helihark, mis tekitab vibratsiooni, resoneerub kosmilise ohmiga. Indias arvatakse, et Ohm on kõigi keelte ema. Ohmi kordamine võimaldab meil säilitada vaimset ja emotsionaalset rahulikkust, ületada takistusi ja edendada mõistmist. See on igavene, lakkamatu toon. Meie hingel on sama sagedus. Indiaanlastele anti iidsetel aegadel see meditatsiooni viis loomulikult, kuna nad avanesid kosmosele. Need häälestuskahvlid annavad hämmastavaid tulemusi meditatsioonis, universaalsete energiate poole pöördumisel, rännakul või energia-töö seansil. Nende mõju on lõõgastada, rahustada ja tasakaalustada. Üks meditatsioonis kasutatavatest põhimantritest on Ohm. Ohmi eesmärk on panna teid olema kogu elu üks, avades seeläbi piiramatu kasvu. Mantra pole kasulik selle sõnasõnalise tõlke, vaid selle vibratsioonisageduse tõttu.
KAALUMATA HELIHARGID
Need helihargid töötavad peenemalt tasemel. Nad liiguvad füüsiliselt väiksema liikumisega. Peenem on vibratsiooni tunne, kui selle vars on kehale asetatud.
Heli ei kesta nii kaua, kuid on teravam ja rohkem kristalliseerunud.
Nende kaal on kergem.
Neid saab suurepäraselt kasutada vaimse ja emotsionaalse tasakaalu saavutamiseks, energiavälja parandamiseks, füüsilise tervise parandamiseks ja vaimse meeleolu tõstmiseks, aidates luua sisemist harmooniat ja terviklikkust.