Kloriid- ja turmaliinkvarts käevõru


Käevõru pikkus u.17 cm
Kivide suurus: 6 ja12mm

TURMALIINSULETISTEGA KVARTS ühendab mäekristalli ja turmaliini omadused. Tegemist on tõhusa maanduskiviga, mis tugevdab keha energiavälja isegi väliste rünnakute korral ja neutraliseerib kahjulikud keskkonnamõjud. Kivi lahustab energiaväljast iganenud mustreid ja vabastab pingetest, harmoniseerib vastandlikke energiaid ja polaarsusi ning aitab negatiivsed mõjud positiivseks transformeerida. Turmaliinsuletistega kvarts aitab toime tulla oma varjupoolega ning varju valgustada, tühistades sealhulgas ka enesesabotaaži. Sobib kandmiseks probleemsetes olukordades ja rasketel eluperioodidel.
KLORIIDKVARTS on võimas positiivne tervendav kivi, kasulik isiklikule energiaväljale. Hoiab ära psüühilisi ründeid. Kloriidkvartsi peetakse üheks planeedi kõige võimsamaks tervendajaks. Puhastab aurat, tšakraid ja teisi energiakeskusi. Kõrvaldab igasuguse negatiivse energia – viha, vägivaldsuse, haiguse jne. Kloriidiga eemaldatakse ka soovimatuid energiaimplantaate ja tervendatakse tühikuid, mida need jätavad. Tervendab ka keskkonda, pühapaika, kodu, kontorit ja puhastab keha toksiinidest. Aitab lahendada südamemuresid eemaldades blokid ja vastupanu, mis takistavad teadmiste vastuvõttu, vabastamisi, andeksandmisi ja edasiliikumist. Loomingus toob inspiratsiooni. Kõik tšakrad. 
Arvatakse, et aitab mürke väljutada ja omastada A- ning E-vitamiini, rauda, magneesiumi ja kaltsiumi, eemaldada valu, maksaplekke ja nahakasvajaid. Ergutab kasulike bakterite vohamist.