Herkimeri Teemant-oliviin kaelakee

Kee pikkus: u.45cm

HERKIMERI TEEMANT annab energiat, virgutab ja edendab loovust. Võimas häälestav kristall , eriti väiksem, erakordselt kirgas kivi. Stimuleerib psüühilisi võimeid, selgeltnägemist, vaimset nägemust ja telepaatiat, ühendudes kõrgemate dimensioonidega, ning aitab unenägusid meelde tuletada ja tõlgendada. Herkimeri teemant ergutab teadlikku häälestumist kõige kõrgematele vaimsetele tasanditele ja teie enda potensiaalile. Puhastab tšakraid ja avab kanaleid, et vaimne energia saaks voolata. Saab kasutada informatsiooni hankimiseks eelmiste elude kohta, nii et te tunnete ära tõkked või vastupanu oma vaimu kasvu teel. Seejärel hõlbustab herkimer leebet vabakslaskmist ja ümberkujunemist, seades esikohale teie hinge eesmärgi. Aktiveerib teie valguskeha - energiakeha, mis vibreerib väga kõrgel sagedusel, see on liikumisvahend hinge ja kõrgema teadvuse jaoks.
Herkimer häälestab inimesi ja seob neid, kui neil tuleb lahku minna siis peaksid mõlemad saama ühe kivi. Soodustab telepaatiat, eriti praktika algstaadiumis, ja häälestab ravitsejat kui ka patsienti. Herkimeril on kristalli mälu, millesse saab valada informatsiooni, et seda sealt hiljem ammutada. Kivi saab programmeerida teisi inimesi kaasa tõmbama. Herkimeri kristallid on ühed tugevaimad elektromagnetilise või radioaktiivse saaste puhastamisel. Tõkestavad ka geopaatilist stress - stress, mida loovad maa-alused veesoontest, elektriliinidest ja maaenergia negatiivsetest joondest põhjustatud nõrgad kiirgused ja energeetilised anomaaliad, eriliselt hea on neid paigutada võrekujuliselt ümber maja või voodi, milleks tuleks kasutada suuremaid kive.
Herkimeri teemant muudab mürke kahjutuks. Kaitseb radioaktiivsuse eest ja ravib haigusi, mis on põhjustatud kontaktidest radioaktiivse kiirgusega, leevendab unetust, mida põhjustab geopaatiline stress või eletromagnetiline saaste. Korrigeerib DNAd, raku -ja ainevahetushäireid, viib stressi ja pinge kehast välja. Aitab meenutada möödunud elu vigastusi ja haigusi, mis ikka veel mõjutavad praegust elu. Herkimeri teemandist saab suurepärane eliksiit või keskkonda pihustatav vahend.

OLIVIIN on tuntud ka kui PERIDOOT, KRÜSOLIIT.
Oliviini kasutatakse aura kaitsmiseks. On võimas puhastaja. Vabastades ja neutraliseerides mürke kõigil tasanditel, puhastab see eeterkeha, füüsilist keha ja meelt. Oliviin avab, puhastab põhjalikult ja aktiveerib südant ning päikespõimikutšakrat, vabastades nn. vana pagasi. Kivi vabastab taagast, süütundest ja kinnismõtetest. Oliviin õpetab, et inimestest või minevikust kinnihoidmine on viljatu tegevus. Näitab, kuidas vabastada end välistest mõjutustest ja loota juhatust omaenda kõrgematelt energiatelt. Kivi laseb lahti negatiivsed mustrid ja vanad vibratsioonid, nii et võib üle minna uuele sagedusele.  Aitab võitu saada tunde-traumadest ja leppida elumuutustega. Kui olete oma psüühikaga vaeva näinud, abistab oliviin teid kiirel edasiliikumisel. See nägemuslik kristall aitab teil aru saada teie määratusest ja vaimsest eesmärgist. Eriti kasulik on see ravitsejatele.

Psühholoogiliselt leevendab oliviin armukadedust, t´rahutust, vimma ja viha ning vähendab stressi. Suurendab eneseusaldust ja enesekehtestamist kuid agressiivsuseta. Kasvamist motiveerides aitab oliviin ellu viia vajaliku muutuse. On abiks minevikku vaatamisel, et leida head oma kogemustes, ja õpetab endale andestama. Kivi loob psühholoogilise selguse ja heaolu. See on häälestatud vaimse tõe saavutamisele ja reguleerib elu tsükleid.

Vaimselt tervendab oliviin meelt ja avab selle uutele teadlikkuse tasanditele. Kõrvaldab letargia, juhtides tähelepanu kõigele sellele, miste teadlikult või alateadlikult olete hooletusse jätnud. Oliviini abiga võite möönda oma vigu ja edasi liikuda. Aitab teil võtta vastutust oma elu eest, eriti kui usute, et " see kõik on kellegi teise süü". Oliviini mõjul võivad rasked suhted suuresti paremaks muutuda.  

Oliviinil on toniseeriv mõju. Ravitseb ja taastab kudesid, tugevdab ainevahetust ja on kasulik nahale. Toetab südant, harknääret, kopse, sapipõit, põrna, soolestikku, parandab haavandeid ning tugevdab silmi. Alakõhule paigutatuna aitab see sünnitusel, tugevdades kokkutõmbeid, kuid vähendades valu. Kivi energia tasakaalustab bipolaarseid häireid ja saab jagu hüpohondriast.