Uvaroviit diopsiid hõbe ripats


Uvaroviit on suurepärane emotsionaalsete haavade tervendaja. Ta soodustab individuaalsust, sõltumatust ja optimismi. Ta avab südame spirituaalsetele armusuhetele.
Tegemist on rahuliku ja tasakaaluka kristalliga, mis soodustab üksi olemist ilma end üksikuna tundmata. Ta aitab samuti õppida tundma oma hinge, tervendab sügavaid hingehaavu ning soodustab küllust.

Diopsiidi kasutatakse tasakaalustamiseks ja tervendamiseks. See annab energiat kolmandale silmale, südame- ja sakraaltšakrale. Edendab emotsionaalset heaolu ja õpetab armastama nii ennast kui teisi. Suurendab armastust igal tasandil. Avab meele uute kontseptsioonide õppimiseks. Abistab inimese ja looduse seoste uurimisel. Füüsilisel tasandil kasutatakse operatsiooni- või traumajärgse taastumise kergendamiseks. Väga kasulik naistele menopausi ajal, rahustab emotsioone ja lihtsustab toimetulemist füüsiliste muutustega. Hea kaaslane pärast infarkti, aga ka muude südamega seotud häirete puhul. Aitab ka taastada suitsetamisest kahjustatud kopse.

Mõõtmed ca 4,2x 1,5 cm . Ripatsi täpne kuju, toon ja suurus võivad varieeruda pildiga võrreldes.