Opaal, oliviin, topaas hõbe ripats

Mõõdud: 2,1x1,5cm
Kaal:3,53g
Hõbe 925

OPAAL on habras peene vibratsiooniga kivi. Võimendab kosmilist teadvust ja loob psüühilisi ning müstilisi visioone. Stimuleerides originaalsust ja dünaamilist loovust, aitab see saavutada ja väljendada inimese tõelist olemust. Opaal on neelav ja peegeldav kivi. Korjab üles mõtted ja tunded, võimendab neid ja suunab siis tagasi algallikasse. Opaal on karmaline kivi, õpetades, et mida te välja saadate, tuleb teile endale tagasi. Opaal on kaitsev kivi, mis õige programmeerituse korral muudab teid märkamatuks või nähtamatuks. Seda võib kasutada, kui minnakse ohtlikesse paikadesse, ja šamaanitöös, kui on vaja salajasust.
Psühholoogiliselt võimendab opaal iseloomujooni ja toob need esile, et neid ümber kujundada. Suurendades enesehinnangut, aitab see teil mõista teie täit potentsiaali. Vaimsel tasandil toob opaal kergust ja spontaansust. Soosiv huvi kunstide vastu. Emotsionaalselt on opaali alati ühendatud armastuse ja kirega, iha ja liialdatud armuihaga. See on võrgutav kivi, mis intensiivistab emotsionaalseid seisundeid ja vabastab keeldudest. Kivi võib mõjuda kui emotsionaalne stabiliseerija, kuid võib energiat ka hajutada, ja kasutaja peab olema väga keskendunud, enne kui hakkab opaali kasutama tunnete uurimiseks või nende äratamiseks, või tal peab olema kõrval teisi kive, et aidata tervikut kokku viia. Opaal näitab teile, milline on teie emotsionaalne seis olnud minevikus, eriti teistes eludes, ja õpetab, kuidas võtta vastutust oma tunnete eest. Soodustab positiivseid emotsioone. Opaali kandmine öeldakse lisavat lojaalsust, ustavust ja spontaansust, kuid opaal võib võimendada ka heitlikkust seal, kus see kalduvus on juba olemas. Opaale võib kasutada Maa energiavälja tervendamiseks, parandades tühimikke, andes uut energiat ja stabiliseerides võret.

OLIVIIN on tuntud ka kui PERIDOOT, KRÜSOLIIT.
Oliviini kasutatakse aura kaitsmiseks. On võimas puhastaja. Vabastades ja neutraliseerides mürke kõigil tasanditel, puhastab see eeterkeha, füüsilist keha ja meelt. Oliviin avab, puhastab põhjalikult ja aktiveerib südant ning päikespõimikutšakrat, vabastades nn. vana pagasi. Kivi vabastab taagast, süütundest ja kinnismõtetest. Oliviin õpetab, et inimestest või minevikust kinnihoidmine on viljatu tegevus. Näitab, kuidas vabastada end välistest mõjutustest ja loota juhatust omaenda kõrgematelt energiatelt. Kivi laseb lahti negatiivsed mustrid ja vanad vibratsioonid, nii et võib üle minna uuele sagedusele.  Aitab võitu saada tunde-traumadest ja leppida elumuutustega. Kui olete oma psüühikaga vaeva näinud, abistab oliviin teid kiirel edasiliikumisel. See nägemuslik kristall aitab teil aru saada teie määratusest ja vaimsest eesmärgist. Eriti kasulik on see ravitsejatele.
SININE TOPAAS annab rahu ja intuitsiooni ning aitab kaasa üleloomulike võimete vallandu­misele. Topaasi seostatakse tarkuse, rikkuse ja küllusliku eluga. Ta kiirgab sisemist valgust, mis võidab pimeduse. Meeletasandil soodustab ta uute ideede omaksvõtmist ja annab juurde tarkust. Topaas kujutab valguse poole sirutuvat teadvust. Tema kiuline struk­tuur aitab kuldset tarkuse valgust kehasse kanaliseerida. Tugevdab närvi­süsteemi ja avardab meelt. Topaas suurendab oma kandja huumoritaju, rõõmu ja opti­mismi. Tema va­hendatud energia mõjub kehale värskendavalt ja tugevdavalt. Ta kaitseb vaenlaste eest ja aitab valitsejatel eristada tõelisi sõpru lipitsejatest.