Eudialüüt hõbe ripats 260€

Kaal: 65,7g
Hõbe 925
Mõõdud:  9x3,7g

EUDIALÜÜT on ühendatud kundalini energiaga ning tugevdab elujõudu ja avab südametšakra, ühendab selle juur-ja maatšakraga ning joondab tšakrate energiavoo. Eudialüüt ühendab keha ja vaimu emotsionaalkehaga, mis toob kaasa elu põhjaliku ümbervaatamise. Õpetades ebaõnnestunud valikuid parandama ja südant tõele avama, näitab eudialüüt, et vaimne kasvamine saab kannatuste asemel toimuda ka läbi rõõmu ja rahulduse. Kui soovid mõnda suhet või olukorda lõpetada, siis aitab eudialüüt teha seda väärikalt ja rahulikult.
Psühholoogilisel tasandil on eudialüüt enese väestamise kivi. See tõrjub depressiooni ja rahulolematust ning vabastab negatiivsed emotsioonid nagu kadedus, viha, süütunne, kibestumus ning vaenulikkus. Läbi enesele andestamise ja enesest hoolimise kiirendab eudialüüt põhjalikke muutusi, sisendab enesekindlust ja aitab tehtud vigadest õppida. See meenutab, et elu ei saa olla päriselt hea või õnnelik, kui loovus on blokeeritud või jäänud väljendamata.
Eudialüüt toob kokku hingekaaslased ja avaldab kokkusaamise põhjused.
Eudialüüt toetab täielikku rakutervenemist, harmoniseerib ajulaineid, stabiliseerib närvisüsteemi. Toetab ka isetervenemise võimet.