Acai mahe pulber, 60g


Sügavkülmutamise läbi kuivatatud marja pulber sisaldab 50 korda rohkem antioksüdante kui õhu käes kuivatatud acai pulber.

Need väärtuslikud marjad sisaldavad palju valku, kiudained ja vitamiine (B1, B2, B3, C, E), mineraale (sh. rauda, fosforit, kaltsiumi, kaaliumit), beetakaroteiini ja ka väärtuslikke omega 3, 6 ja 9 rasvhappeid.

See sinise pigmendiga mari on kõrge antioksüdantide poolest ning sisaldab väärtuslikke fenoolühendeid (katekiinid, epikatekiinid, kvertsetiini derivaadid) ja ka antotsüaniine (320mg/100g). Viimased uuringud on näidanud, et acai aitab meie kehal moodustada ja parandada tüvirakke, mis on kõikide rakkude aluseks.

Need marjad on suurepärased looduslikud energiaallikad, mis aitavad kaasa närvide, aju- ja südamelihaskonna tegevusele, lihaskonna arengule, naharakkude uuenemisele, seedesüsteemile, parandavad vastupidavust ning suurendavad immuunsust.

Soovitatav päevane kogus: 1 tl -1 spl.

Kasutamisviisid: Lisa jogurtisse, pudrusse, tervisekokteilidesse või sega vedeliku hulka (vesi, mahl). Sobib suurepäraselt ka tooršokolaadi valmistamiseks.