Obsidiaan ja Hematiit 16€

Käevõru pikkus u.20,5cm
Pärlite suurus 8mm

HEMATIIT
mida on peetud sõtta siirduvate sõdurite kaitsjaks, suurendab kandja isiklikku külgetõmbejõudu, ravib eelmistes eludes sõdalastena kehastunud inimeste viha- ja valutundeid, toetades ka oma praeguses elus karmast tingitud võitlusi pidavaid inimesi. Harmoniseerides vaimu, keha ja hinge, eemaldab see tõhus maanduskivi energia ülejäägid ning eraldab teie emotsioonid teiste inimeste omadest. Hematiit kaitseb kehavälistel rännakutel hinge ja aitab sel kehasse naasta. Võimsa yang-kivina tasakaalustab hematiit meridiaane, parandab yini tasakaalutusi, lahustab negatiivsuse ja tugevdab aurat. See ellujäämisvõimet parandav kivi aitab alateadvuses peituvale ligi pääseda, suunates tähelepanu teie elu juhtivatele täitumata soovidele. Vigadest õppimist toetades aitab hematiit näkku vaadata isiksuse varjuküljele. Imepärast mälu parandajat hematiiti ei ole soovitatav hoida põletikulise koha peal ega kasutada järjest pikkade perioodide vältel.
Obsidiaani erim, Apatši pisar on üks parimaid kive kurbuse, kaotuse- ja leinavalu leevendamiseks. Puhastab aurat negatiivsetest emotsioonidest, maandab ja suurendab elujõudu. Imab endasse mittekasulikke energiaid, et luua sulle tugev kaitse. Võrreldes teiste obsidiaanidega, on Apatši pisar pehmema energiavooga ja kiirgab soojust. Obsidiaan absorbeerib inimestest ja keskkonnast tulenevaid negatiivseid energiaid. See omadus teeb sellest kivist väga hea aurapuhastaja. Kui oled kandnud endas negatiivseid emotsioone, mida pole julgenud väljendada, siis aitab see kivi ka neil vabaneda. Aitab sul näha elu rõõmuküllasest aspektist. Mõjutab lihaspingetest vabanemist, mistõttu suureneb elujõud ja füüsiline tugevus. Aitavab leevendada leinavalu, kurbust ja emotsionaalset pinget. Usutakse, et see on üks kõige paremaid kristalle leinaperioodil, kuna aitab vabaneda kurbusel ja minevikuvaludel. Aitab halastamatult pinnale tõusta kõikidel sinus olevatel vigadel ja puudustel, näidates sulle ennast justkui peegelpildis. Kivist on palju kasu, kui oled muutunud iseenda kõige suuremaks "vaenlaseks", kes ei luba teha oma elus muudatusi. Mõjub tervendavalt ka ennasthävitavatele käitusmustritele ja igasugustele sõltuvustele: suitsetamine, liigsöömine, alkoholism jt.

Aitab leida hinge eesmärki ja teada saada, kes sa tegelikult oled. Ole valmis selleks, et tulevad pinnale emotsioonid ja tunded, mis on kaasa tulnud minevikust. Toob päevavalgele probleemi tuuma ning sunnib otsa vaatama oma tõelisele minale, suurendades kõiki sinu sees olevaid negatiivseid energiaid. See on vajalik selleks, et saaksid neid kogeda ja seejärel vabaks lasta. Seistes probleemiga vastamisi, toimub su sees sügav hingeline vabanemine ja tervenemine. On kasulik kivi tervendajatele, sest hoiab sind oma tööd tehes turvaliselt kaitstuna. Loob tervendusel tugeva maaühenduse, vabastab vanadest valutekitavatest tunnetest ja aitab emotsionaalkehal tervenda. Apatši pisar vabastab lihasspasme, puhastab verd, turgutab immuunsust, aitab omastada C ja D vitamiini. Obsidiaanina: põletikud, nakkushaigused, maohaavandid, seedimine, vereringe, luustik, depressioon, närvilisus, stress, viha